חלוקת גביעים בענף האופניים מאת: מאיה ליבקוביץ

08.06.2016

 
בהרכב מצומצם התכנסו בפארק נחל באר שבע, זוכי הגביעים בענף האופניים. רכז הליגה שלמה אבני ששהה בחו"ל הפקיד את ניהול הטקס בידיהם הנאמנות של ניר פינקלשטיין ושוש יהב (מאת מאיה לבקוביץ)

מי לא רוצה לזכות בגביע כזה ?
1 - מי לא רוצה לזכות בגביע כזה ?
דרך משותפת אברהם  מנכ
2 - דרך משותפת אברהם מנכ"ל העמותה וגילי מנהל בית הלוחם
3 - "הילדים" קטגוריית גיל עד 38
	זוכי קטגוריית גיל 44-49
4 - זוכי קטגוריית גיל 44-49
זוכי קטגוריית גיל 50-54
5 - זוכי קטגוריית גיל 50-54
זוכי קטגורית 55-67
6 - זוכי קטגורית 55-67
הזוכות בקטגוריית נשים
7 - הזוכות בקטגוריית נשים
רוכבים מוכשרים
8 - רוכבים מוכשרים
מצטיין אנדריי בליאקוב
9 - מצטיין אנדריי בליאקוב
מצטיינת מיכל לקס מסורוקה, מקום ראשון גם באופניים וגם בריצה 5 ק
10 - מצטיינת מיכל לקס מסורוקה, מקום ראשון גם באופניים וגם בריצה 5 ק"מ
שוש וניר
11 - שוש וניר
תמונה קבוצתית
12 - תמונה קבוצתית



ניר שיתף כי מעונה לעונה נפתחות עוד קטגוריות גיל בתחרויות, מאחר ורוכבים נוספים מצטרפים ומעצימים את ענף השטח הייחודי. כמו כן, הוא ביקש להודות לכל הגורמים המעורבים בניהול וארגון התחרויות. לאחר מכן בירך מנכ"ל העמותה אברהם וינברגר את המתחרים ואף העניק מדליית כבוד  למנהל בית הלוחם גילי בורכוב הן לכבוד יום הולדתו והן על הדרך המשותפת של בית הלוחם ושל הליגה למקומות עבודה.
 
בינתיים נצצו להם באור השמש הגביעים היפים שסידר גורג' תורג'מן מבעוד מועד, ניר הציע להתחיל את חלוקתם מקטגוריית "הילדים" (עד גיל 38). בזה אחר זה עלו הזוכים שמלבד גביע זכו להתחיל את סוף השבוע באווירה חגיגית.  
 
הישגים:
קטגוריית גיל עד 38
מקום ראשון- קמ"ג- הראל סוויסה
מקום שני- טבע טק- דביר פרטוש
מקום שלישי- קמ"ג- אדיר סלע
קטגוריית גיל 39-43
מקום ראשון- קמ"ג- ליאור בוים
מקום שני- לשכת עו"ד- שחר לזרוב
מקום שלישי-ברום- חגי חורב
קטגוריית גיל 44-49
מקום ראשון- רותם אמפרט- אנדריי בליאקוב
מקום שני-לשכת עו"ד- שמעון תורג'מן
מקום שלישי- ברום- יורם אטיאס
קטגוריית גיל 50-54
מקום ראשון- ים המלח- ניר פינקלשטיין
מקום שני-קמ"ג- סלומון אשר
מקום שלישי- ידידה בוטבול
 
 
קטגוריית גיל 55-67
מקום ראשון-בית הלוחם- ישראל הנגבי
מקום שני- ים המלח- קלוד גבאי
מקום שלישי- קמ"ג- דני מנור
נשים
מקום ראשון- סורוקה- מיכל לקס
מקום שני- מיפוי ישראל- סתי בוטבול
מקום שלישי- ים המלח- צופית אבי
 
רוכב מצטיין- רותם אמפרט- אנדריי בליאקוב
רוכבת מצטיינת- סורוקה –מיכל לקס

1.Lukyfs zkozgs, cheap cialis, 01.08.2020

Lxqoky vlztlq casinos online best online casino usa best online casino usa Zpfnk

2.Ofmbgg gxxpsd, tadalafil citrate, 19.07.2020

Ezxguh axfxzy cialis pro best place to buy cialis online reviews price of cialis Wljqe

3.Lyiqnd kulkka, Estherclurl, 04.06.2020

Jkvgwu shcsqb generic viagra online canada pharmacy

4.Urvgce umnzic, cialis coupon, 26.05.2020

Upreqs daykzw Generic viagra cialis price costco

מבזקי ספורט וחדשות

אפיק פרסום בניית אתרים