טקס סיום העונה מאת: משה ניר

31.07.2021

מנכ"ל העמותה, אברהם ויינברגר: "היום מסיימים את העונה הקצרה, הקשה, מלאת האתגרים. פשוט רצינו שתהיה פעילות, העמותה שקיימת כבר 30 שנה רוצה להעניק גביעים"

אברהם ויינברגר נואם.
1 - אברהם ויינברגר נואם. "איזה כיף לראות את כולכם, עם משפחות וילדים"
שולחן הגביעים אל מול יציע הספורטאים והאורחים. 67 גביעים בארבעה ענפים
2 - שולחן הגביעים אל מול יציע הספורטאים והאורחים. 67 גביעים בארבעה ענפים
פסלון הוקרה מיוחד. מיו
3 - פסלון הוקרה מיוחד. מיו"ר ענף הקט רגל ג'ורג' תורג'מן לרכז הליגות סידני נקש
גביע המקום השלישי בליגת הוותיקים בקט רגל. לקפטן קמ
4 - גביע המקום השלישי בליגת הוותיקים בקט רגל. לקפטן קמ"ג ב' סלאבה פיצ'חדזה
גביע המקום השני בליגת הוותיקים בקט רגל. לשחקני חברת החשמל ב' יוסף מלכה וצחי אלבז
5 - גביע המקום השני בליגת הוותיקים בקט רגל. לשחקני חברת החשמל ב' יוסף מלכה וצחי אלבז
גביע המקום השלישי בליגה ד' בקט רגל. לקפטן שופרסל דני סרור
6 - גביע המקום השלישי בליגה ד' בקט רגל. לקפטן שופרסל דני סרור
גביע המקום השני בליגה ד' בקט רגל. לדני בסיס ויעקב כאלף מבזק ב'
7 - גביע המקום השני בליגה ד' בקט רגל. לדני בסיס ויעקב כאלף מבזק ב'
דני סרור משופרסל בין דני בסיס ויעקב כאלף מבזק ב'. מתענגים על הגביעים שלהם
8 - דני סרור משופרסל בין דני בסיס ויעקב כאלף מבזק ב'. מתענגים על הגביעים שלהם
דני בסיס ויעקב כאלף במסכות. שמרו על ההנחיות
9 - דני בסיס ויעקב כאלף במסכות. שמרו על ההנחיות
גביע המקום הראשון בליגה ד' בקט רגל. לחברת החשמל א'
10 - גביע המקום הראשון בליגה ד' בקט רגל. לחברת החשמל א'
גביע השחקן המצטיין בליגה ד' בקט רגל. מסידני נקש לקורן צדיק מחברת החשמל א'
11 - גביע השחקן המצטיין בליגה ד' בקט רגל. מסידני נקש לקורן צדיק מחברת החשמל א'
גביע השוער המצטיין של כל הליגות בקט רגל. לדניאל אמיר שוער חשמל א' מליגה ד'
12 - גביע השוער המצטיין של כל הליגות בקט רגל. לדניאל אמיר שוער חשמל א' מליגה ד'
גביע הקבוצה ההוגנת בליגה ד' בקט רגל. ליוניליוור ערד ושחקנה סטאס שאוטיב
13 - גביע הקבוצה ההוגנת בליגה ד' בקט רגל. ליוניליוור ערד ושחקנה סטאס שאוטיב
גביע הקבוצה המתמידה של כל ליגות הקט רגל. לכיל ישראל מקום שלישי בליגה ג' ושחקנה רמי דוידזאדה
14 - גביע הקבוצה המתמידה של כל ליגות הקט רגל. לכיל ישראל מקום שלישי בליגה ג' ושחקנה רמי דוידזאדה
גביע המקום השני בליגה ג' בקט רגל. לרכבת באר שבע ושאול צפאני
15 - גביע המקום השני בליגה ג' בקט רגל. לרכבת באר שבע ושאול צפאני
גביע המקום הראשון בליגה ג' בקט רגל. לקבוצת קמהדע ב'
16 - גביע המקום הראשון בליגה ג' בקט רגל. לקבוצת קמהדע ב'
גביע השחקן המצטיין בליגה ג' בקט רגל. לאיציק עמר מקמהדע ב'
17 - גביע השחקן המצטיין בליגה ג' בקט רגל. לאיציק עמר מקמהדע ב'
גביע הקבוצה ההוגנת בליגה ג' בקט רגל. לרותם תעשיות וטל גידה
18 - גביע הקבוצה ההוגנת בליגה ג' בקט רגל. לרותם תעשיות וטל גידה
גביע המקום הראשון בליגה ב' בקט רגל. לקבוצת רכבת דימונה
19 - גביע המקום הראשון בליגה ב' בקט רגל. לקבוצת רכבת דימונה
גביע השחקן המצטיין של ליגה ב' בקט רגל. לישראל רבוח מרכבת דימונה
20 - גביע השחקן המצטיין של ליגה ב' בקט רגל. לישראל רבוח מרכבת דימונה
גביע המקום השלישי בליגה א' בקט רגל. לפלאפון של אלירן טייאר וארז קורקוס
21 - גביע המקום השלישי בליגה א' בקט רגל. לפלאפון של אלירן טייאר וארז קורקוס
גביע המקום הראשון בליגה א' בקט רגל. לסורוקה ב' וקובי חביב
22 - גביע המקום הראשון בליגה א' בקט רגל. לסורוקה ב' וקובי חביב
גביע השחקן המצטיין של ליגה א' בקט רגל. משלומי קודש ליקיר אזולאי מסורוקה ב'
23 - גביע השחקן המצטיין של ליגה א' בקט רגל. משלומי קודש ליקיר אזולאי מסורוקה ב'
גביע מנהל קבוצה מצטיין בקט רגל. לארז קורקוס מפלאפון
24 - גביע מנהל קבוצה מצטיין בקט רגל. לארז קורקוס מפלאפון
גביע השחקן ההוגן של כל ליגות הקט רגל. לדודו חליווה מהמשטרה
25 - גביע השחקן ההוגן של כל ליגות הקט רגל. לדודו חליווה מהמשטרה
פסלון הוקרה לרכזת הכדורשת גלי בנימיני. מחבר העמותה מאיר כהן
26 - פסלון הוקרה לרכזת הכדורשת גלי בנימיני. מחבר העמותה מאיר כהן
שופט הכדורשת ניסים יהב וגלי בנימיני. עם הגביעים שלהם
27 - שופט הכדורשת ניסים יהב וגלי בנימיני. עם הגביעים שלהם
גביע המקום השלישי בליגה א' בכדורשת. לנציגות רשות הבדואים
28 - גביע המקום השלישי בליגה א' בכדורשת. לנציגות רשות הבדואים
גביע המקום השני בליגה א' בכדורשת. לשחקניות הביטוח הלאומי
29 - גביע המקום השני בליגה א' בכדורשת. לשחקניות הביטוח הלאומי
גביע המקום הראשון בליגה א' בכדורשת. לקבוצת אלת
30 - גביע המקום הראשון בליגה א' בכדורשת. לקבוצת אלת"א
גביע המקום השני בליגה הארצית בכדורשת. לשחקניות קבוצת פלאפון
31 - גביע המקום השני בליגה הארצית בכדורשת. לשחקניות קבוצת פלאפון
גביע המקום הראשון בליגה הארצית בכדורשת. לחברת החשמל עם עדן אסולין וג'ורג' תורג'מן
32 - גביע המקום הראשון בליגה הארצית בכדורשת. לחברת החשמל עם עדן אסולין וג'ורג' תורג'מן
לאה סלע מחברת החשמל בכדורשת מקבלת את גביע השחקנית המצטיינת בליגה הארצית. מחברת העמותה רחל נגר
33 - לאה סלע מחברת החשמל בכדורשת מקבלת את גביע השחקנית המצטיינת בליגה הארצית. מחברת העמותה רחל נגר
סנדרה צוקרמן ממכללת סמי שמעון בכדורשת עם מדליית השחקנית המתמידה בליגה הארצית. לצד גלי בנימיני
34 - סנדרה צוקרמן ממכללת סמי שמעון בכדורשת עם מדליית השחקנית המתמידה בליגה הארצית. לצד גלי בנימיני
גביע המקום השלישי בליגה הלאומית בכדורשת. לקבוצת סורוקה ב'
35 - גביע המקום השלישי בליגה הלאומית בכדורשת. לקבוצת סורוקה ב'
גביע המקום השני בליגה הלאומית בכדורשת. לארגון המורים
36 - גביע המקום השני בליגה הלאומית בכדורשת. לארגון המורים
גביע המקום הראשון בליגה הלאומית בכדורשת. לשירותי בריאות כללית
37 - גביע המקום הראשון בליגה הלאומית בכדורשת. לשירותי בריאות כללית
אלופות הכדורשת. שרית בן חמו הקפטנית, ניבה מעודה המצטיינת, קרין וייס המנחיתה וד
38 - אלופות הכדורשת. שרית בן חמו הקפטנית, ניבה מעודה המצטיינת, קרין וייס המנחיתה וד"ר נטליה זקופאיי, הלב של שירותי בריאות כללית
ניבה מעודה משירותי בריאות כללית נהנית מגביע השחקנית המצטיינת בליגה הלאומית. לצד שלומי קודש מנהל סורוקה
39 - ניבה מעודה משירותי בריאות כללית נהנית מגביע השחקנית המצטיינת בליגה הלאומית. לצד שלומי קודש מנהל סורוקה
מדליית השחקנית המתמידה בליגה הלאומית בכדורשת לרבקה זגורי קוגמן. מגלי בנימיני ורחל נגר
40 - מדליית השחקנית המתמידה בליגה הלאומית בכדורשת לרבקה זגורי קוגמן. מגלי בנימיני ורחל נגר
מגן הוקרה. שלומי קודש מנהל סורוקה מעניק ליו
41 - מגן הוקרה. שלומי קודש מנהל סורוקה מעניק ליו"ר נעמת באר שבע אריאלה אלון
גביע הוקרה. לרכז השש בש צבי גולדשטיין מג'ורג' תורג'מן
42 - גביע הוקרה. לרכז השש בש צבי גולדשטיין מג'ורג' תורג'מן
גביע המקום השני בשש בש. יחיאל יצחק מקבוצת וויבלנגת' מקבל מצבי גולדשטיין
43 - גביע המקום השני בשש בש. יחיאל יצחק מקבוצת וויבלנגת' מקבל מצבי גולדשטיין
בני קידר קפטן בית הלוחם. גביע המקום הראשון בשש בש
44 - בני קידר קפטן בית הלוחם. גביע המקום הראשון בשש בש
קבוצת בית הלוחם. אלופת ליגת השש בש
45 - קבוצת בית הלוחם. אלופת ליגת השש בש
גביע השחקן ההוגן בשש בש. מנהל סורוקה שלומי קודש מעניק לצחי מונשטר מקבוצת סורוקה ב'
46 - גביע השחקן ההוגן בשש בש. מנהל סורוקה שלומי קודש מעניק לצחי מונשטר מקבוצת סורוקה ב'
יואש ליברמן יו
47 - יואש ליברמן יו"ר אגודת החרשים בשש בש. מקבל גביע מצבי גולדשטיין
אייל אבני, דני בלנרו ויאיר מיקיי. תשורות בטניס שולחן
48 - אייל אבני, דני בלנרו ויאיר מיקיי. תשורות בטניס שולחן



ג'ורג' תורג'מן, יו"ר ענף הקט רגל, סמנכ"ל העמותה, אחראי כבר שנים על נושא הגביעים של טקסי הסיום. ביום חמישי 22/7/21 הוא הניח על ארבעה שולחנות בית ספר 67 גביעים. 35 לקט רגל, 18 לכדורשת, 9 לשש בש ו-5 לטניסאי שולחן עם צרכים מיוחדים. ליציע של אולם הספורט של תיכון מקיף ו' עלו עשרות ספורטאים מהענפים האמורים, להשתתף בטקס סיום עונת 2021, שנמשכה כשלושה חודשים בלבד, בשל מגפת הקורונה, עם הפסקה של שבועיים באמצע, בשל מבצע 'שומר החומות' בעזה.

"איזה כיף לראות את כולכם, עם משפחות וילדים", התמוגג מנכ"ל העמותה, אברהם ויינברגר, בדברי הפתיחה של הטקס. "אנחנו, בעצם, היום מסיימים את העונה הקצרה, הקשה, מלאת האתגרים. פשוט רצינו שתהיה פעילות, העמותה שקיימת כבר 30 שנה רוצה להעניק גביעים. אני בטוח שנראה את רובכם בספורטיאדה באילת באוקטובר. שתהיה חופשה נעימה".

ויינברגר, תורג'מן וחברי העמותה מאיר כהן, רחל נגר ומשה ישרזאדה פצחו מייד במלאכת הענקת הגביעים לספורטאים הבולטים ולקבוצות הזוכות בליגות השונות, תוך שהם נותנים כבוד לאורחים חשובים ורמי דרג, כמו מנהל בית החולים סורוקה, שלומי קודש. רכז ענף הקט רגל, כבר 12 שנה, סידני נקש, זכה לקבל פסלון הוקרה גדול ומיוחד מהיו"ר שלו ג'ורג' תורג'מן.

ליגת הוותיקים בקט רגל: גביע המקום השלישי לקבוצת קמ"ג ב', הקפטן סלאבה פיצ'חדזה הגיע לשולחן הנשיאות. גביע המקום השני לקבוצת חברת החשמל ב', עם השחקנים יוסף מלכה וצחי אלבז. אלופת ליגת הוותיקים היא קבוצת מפעלי ים המלח ב'. גביע השחקן המצטיין – יוסי גבאי מים המלח ב'. גביע הקבוצה ההוגנת לרשות דואר ישראל. גביע השחקן הוותיק הפעיל לאברהם צרפתי, יליד 11/1/1952, בן 69 וחצי, מקבוצת עיריית באר שבע ב'.

ליגה ד' בקט רגל:  גביע המקום השלישי לקבוצת שופרסל ולקפטן דני סרור. גביע המקום השני לדני בסיס ויעקב כאלף מבזק ב'. גביע המקום הראשון לחברת החשמל א'. גביע השחקן המצטיין לקורן צדיק מחברת החשמל א'. גביע השוער המצטיין של כל הליגות – דניאל אמיר מחשמל א'. תגלית העונה בכל הליגות – מאור ביטון משופרסל. גביע הקבוצה ההוגנת בליגה ד' ליוניליוור ערד ושחקנה סטאס שאוטיב.

ליגה ג' בקט רגל: גביע המקום השלישי לקבוצת כיל ישראל עם רמי דוידזאדה, אחיו של אופיר המגן השמאלי של מכבי תל אביב. גביע המקום השני לרכבת באר שבע ושאול צפאני. גביע המקום הראשון לקבוצת קמהדע ב'. גביע השחקן המצטיין לאיציק עמר מקמהדע ב'. גביע הקבוצה ההוגנת לרותם תעשיות וטל גידה. גביע הקבוצה המתמידה והמשתפרת של כל הליגות – כיל ישראל.
ליגה ב' בקט רגל: גביע המקום השלישי לקבוצת סורוקה א'. גביע המקום השני לרותם אמפרט ג'. גביע המקום הראשון לרכבת דימונה. גביע השחקן המצטיין לישראל רבוח מרכבת דימונה. גביע הקבוצה ההוגנת למכללת סמי שמעון.

ליגה א' בקט רגל (הליגה הראשונה): גביע המקום השלישי לפלאפון של ארז קורקוס ואלירן טייאר. גביע המקום השני לרותם אמפרט ב'. גביע המקום הראשון לקבוצת סורוקה ב' של קובי חביב שזכתה באליפות הענף, לאחר ניצחון 0-1 קטן-גדול על קמ"ג א', משער של חלוץ מכבי באר שבע, שעלתה לליגה ב', יקיר אזולאי. גביע השחקן המצטיין של ליגה א' – משלומי קודש ליקיר אזולאי מסורוקה ב'. גביע מנהל קבוצה מצטיין בקט רגל לארז קורקוס מפלאפון. גביע השחקן ההוגן של כל הליגות לדודו חליווה מהמשטרה. גביע הקבוצה ההוגנת לקמ"ג א'.

חבר הנהלת העמותה, מאיר כהן, העניק פסלון הוקרה לרכזת הכדורשת החדשה, לה זו עונתה הראשונה, גלי בנימיני. גלי בנימיני העניקה גביע לשופט הכדורשת ניסים יהב.

ליגה א' בכדורשת: גביע המקום השלישי לקבוצת רשות הבדואים. גביע המקום השני לביטוח לאומי. גביע המקום הראשון לקבוצת אלת"א. גביע השחקנית המצטיינת לצליל אסרף מאלת"א. השחקנית המתמידה – חן יהודה מנמרות באר שבע.

ליגה ארצית בכדורשת: גביע המקום השלישי לקבוצת כיל ישראל. גביע המקום השני לשחקניות קבוצת פלאפון. גביע המקום הראשון לחברת החשמל, מג'ורג' תורג'מן לעדן אסולין. גביע השחקנית המצטיינת ללאה סלע מחברת החשמל, מחברת העמותה רחל נגר. מדליית השחקנית המתמידה לסנדרה צוקרמן ממכללת סמי שמעון.

ליגה לאומית בכדורשת (הליגה הראשונה): גביע המקום השלישי לקבוצת סורוקה ב'. גביע המקום השני בלבד לארגון המורים. גביע המקום הראשון להפתעת העונה שירותי בריאות כללית, לשחקניות האלופות שרית בן חמו הקפטנית, ניבה מעודה המצטיינת, קרין וייס המנחיתה וד"ר נטליה זקופאיי הכל-בויניקית. גביע השחקנית המצטיינת לניבה מעודה משירותי בריאות כללית, משלומי קודש מנהל סורוקה. מדליית השחקנית המתמידה בליגה הלאומית בכדורשת לרבקה זגורי קוגמן מעיריית באר שבע.

ענף השש בש. שלומי קודש, מנהל סורוקה, העניק מגן הוקרה ליו"ר נעמת באר שבע אריאלה אלון, שמשחקי ליגת השש בש נערכו במועדון שלה בשכונה א' בבאר שבע. גביע הוקרה ניתן לרכז השש בש צבי גולדשטיין מסמנכ"ל העמותה ג'ורג' תורג'מן.
בית ב' בשש בש: גביע המקום השלישי לסורוקה א'. גביע המקום השני לאגודת החרשים, ליו"ר הקבוצה יואש ליברמן. גביע המקום הראשון לתרכובות ברום א'.

בית א' בשש בש: גביע המקום השלישי לקבוצת אדמה-מכתשים. גביע המקום השני לקבוצת וויבלנגת', מצבי גולדשטיין ליחיאל יצחק. גביע המקום הראשון לקבוצת בית הלוחם האלופה החדשה, בהובלתו של הקפטן בני קידר.

תשורות אישיות בשש בש: גביע השחקן ההוגן לעמוס רובין, מסורוקה ב'. מנהל הקבוצה שלו, צחי מונשטר, קיבל את הגביע מידיו של מנהל סורוקה שלומי קודש. גביע הקבוצה ההוגנת – לתרכובות ברום ב'.

ליגה ארצית בטניס שולחן: חמישה שחקני קבוצת תרכובות ברום ג', עם צרכים מיוחדים, בהובלת מנהלם יאיר מיקיי, זכו לקבל גביעי הוקרה. ואלו שמותיהם: אייל אבני, שגיא בן שבת, עדי בילו, דביר אילוז ואלכסנדר גיידוק. גם מנהל המשחקים ושופט התחרויות, דני בלנרו הוותיק מאגודת בית"ר באר שבע, זכה לכבוד וקיבל מגן הוקרה.

מבזקי ספורט וחדשות

אפיק פרסום בניית אתרים